top of page

HidroShot Nedir?

HidroShot, alkol aldıktan sonra ertesi gün daha dinç uyanmanızı sağlayan ve alkole karşı karaciğerinizi korumak için özel olarak formüle edilmiş bakanlıktan izinli doğal bir besin takviyesidir.  
 

HidroShot, tamamen doğal malzemelerle formüle edilmiştir. Yapılan onlarca klinik çalışmada bu benzersiz bileşen kombinasyonunun, alkol tüketimi ile birlikte alındığında karaciğer detoksifikasyonunu artırabileceğini, artan enerji sağlayabileceğini, rehidrate olabileceğini ve akşamdan kalma semptomlarını azaltabileceğini düşündürmektedir.  

Akşamdan kalmaları önlemek, onları tedavi etmekten daha kolaydır. Hidroshot akşamdan kalma sendromunuzu önlemek için formülüze edilmiştir. Alkolden önce almanız tavsiye edilir. 

 

İlaç değildir, gıda takviyesi olarak tavsiye edilir.

Gündüz dinlenme

HidroShot, karaciğerde yağlanmayı önler ve sağlıklı karaciğer fonksiyonunlarını desteklemeye yardımcı olur. 

Hovenia Dulcis alkolün neden olduğu karaciğer hasarlarını iyileştirir. (1)
(1) Du J, He D, Sun LN, Han T, Zhang H, Qin LP, Rahman K. Semen Hoveniae extract protects against acute alcohol-induced liver injury in mice. Pharm Biol. 2010;48:953–958. [PubMed]

Hovenia Dulcis, alkolün neden olduğu oksidatif karaciğer hasarını azalttı. (2) 

(2) Hepatoprotective effects of Hovenia dulcis seeds against alcoholic liver injury and related mechanisms investigated via network pharmacology   Xiao Meng, Guo-Yi Tang, Cai-Ning Zhao, Qing Liu, Xiao-Yu Xu, and Shi-Yu Cao 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7327782/ 

bottom of page