top of page

HidroShot Kullanmadan Önce Merak Edilenler

HidroShot'un Faydası Nedir, Neden Kullanmalıyım?


Akşamdan Kalma (hangover) dediğimiz baş ağrısı, mide bulantısı, bitkinlik, huzursuzluk, güne isteksiz başlama sendromlarını başlamadan önlemeye yardımcı olur.  

Karaciğere alkol metabolizmasında yardımcı olduğundan, karaciğer yağlanmasını önler.  

Alkol almak dehidrasyona, kötü uykuya, mide zarının tahriş olmasına ve asit salınımının artmasına ve karaciğerde yağlanmaya neden olabilir. 

Bunlar, baş ağrısı ve kas ağrıları, baş dönmesi, yorgunluk, mide bulantısı ve ışığa ve gürültüye karşı hassasiyet gibi durumlara neden olur. 

DHM bileşeninin alkolün ve alkolün toksik yan ürünü olan asetaldehitin parçalanmasını hızlandırmaya yardımcı olduğu ve belirli karaciğer enzimlerini güçlendirdiği klinik çalışmalarda gösterildi.
bkz.

goodmoning.jpg

HidroShot Nasıl Kullanılır?

Akşamdan kalma semptomlarını önlemek ve karaciğer sağlığı için Hidroshot’u alkole başlamadan önce 1 shot almak en doğru yoldur. Unutulursa yatarken veya sabah alınabilir. 

HidroShot'u Kimler Kullanabilir?
18 yaş üzeri herkes kullanabilir. Hamilelerin kullanması tavsiye edilmez.

HidroShot Sarhoş Olmayı Etkiler mi?
HidroShot sizin sarhoş olmanızı etkilemez. Kandaki alkol seviyenizi azaltmaz, çoğaltmaz...

HidroShot'un Yan Etkileri Var mıdır?

Tüm bileşenler gıda kaynaklarından elde edilir ve Hidroshot tarafından sağlanan dozlarda alınması güvenlidir.  Olumsuz bir reaksiyon yaşarsanız, ürünü almayı bırakın ve doktorunuza danışın.

HidroShot Yaygın Gıda Alerjenleri İçerir mi?

Hidroshot yumurta, mandıra, balık, glüten, süt, yer fıstığı, kabuklu deniz ürünleri, ağaç kuruyemişleri, buğday, maya, ve yapay renkler içermez 

HidroShot Nerede Üretiliyor?

Tarım ve Orman Bakanlığı Takviye Edici Gıda Onayı - 013896-24.06.2022 HİDROSHOT, Vitalab İlaç San. A.Ş. İstanbul üretilmektedir. Vitalab, HACCP, TURKAK / ISO 9001-2015, ISO 22000-2005, GMP Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir

Belgelerimiz
bottom of page